3D extrémne lepivé etikety

Ako jedna z mála firiem v európe Vám prinášame tieto špeciálne etikety vyrobené za pomoci špičkových technológií…

3D EXTRÉMNE LEPIVÉ ETIKETY s penovou páskou

Pokrytie povrchu samolepiek čírou polyuretánovou živicou spôsobuje 3D efekt, rozjasnenie farieb, zvýraznenie tvaru a v neposlednom rade ochranu voči mechanickému poškodeniu. Penová páska oproti tomu napomáha k ľahkej aplikácii na veľmi ťažko lepiteľné materiály (ABS, prášková farba, štruktúrovaný podklad, polypropylén a ďalšie) a to vrátane konkávnych a konvexných povrchov.

3D extrémne lepivé etikety s penovou páskou tak nachádzajú svoje miesto na priemyselných zariadeniach a produktoch, kde bežné etikety nestačia a kde je kladený dôraz na vyniknutie každého detailu a precízneho spracovania výrobkov alebo strojov.

Výrobný proces tvorí viac technológií ako je digitálna tlač, kašírovanie, plotrové a laserové vyrezávanie a automatizované nanášanie živicového povrchu. Výsledok je tak precízny a dokonalý.

ETIKETY PRE POŽIČOVNE ŠPORTOVEJ VÝSTROJE

Samotnú kapitolu tvorí využitie 3D etikiet v požičovniach lyžiarskej výstroje, kde tieto etikety odolávajú nízkym teplotám a opotrebeniu. Vhodné sú taktiež pre požičovne ebikov a športového vybavenia. Pri ich úmyselnom strhnutí príde k poškodeniu penovej pásky.

Pre ich jedinečnosť, spoľahlivosť a zvládnutý náročný výrobný proces, sa stali naše 3D extrémne lepivé etikety jednotkou v lyžiarskych strediskách po celej európe.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať!

Dopyt

3D MIKRO ETIKETY

Doprajte Vašim samolepkám priestor!

Pokiaľ chcete rýchlo a efektívne dať vyniknúť Vašim výrobkom alebo značke, sú pre Vás 3D MIKRO ETIKETY ideálnym riešením. Polyuretánová živica dodá etiketám potrebný trojrozmerný efekt a okamžite rozjasní farby a zvýrazní tvar samolepky. Navyše chráni jej povrch pred mechanickým opotrebením.

Živicové samolepky sa dajú vyrábať v najrôznejších tvaroch a veľkostiach. Vďaka kvalitnému tlače a širokej ponuke tlačových fólií sú vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie. Majú vynikajúcu priľnavosť na všetkých typoch hladkých materiálov.

Pre ľahšiu manipuláciu sú dodávané s prenášacou fóliou, ktorá umožňuje jednoduchú aplikáciu bez nutnosti zložitého vymeriavania.

3D ŽIVICOVÉ ETIKETY

veľkokapacitná strojová výroba

3D plastické etikety sú rýchlou, jednoduchou a efektívnou cestou ako prezentovať Vaše výrobky. Dôkazom je mnoho našich veľmi úspešných partnerov. 3D samolepky pokryté polyuretánovou živicou dodajú Vašim výrobkom úplne nový rozmer. Nápisy, logá, typové označenie alebo piktogramami sú vďaka UV filtra stálofarebné a odolajú mechanickému poškodeniu. Sú veľmi ľahko umývateľné. Majú skvelú priľnavosť na všetkých typoch hladkých materiálov a možno ich vyrábať v rôznych tvaroch i veľkostiach.

Pre tlač trojrozmerných etikiet používame širokú škálu samolepiacich fólií. Vďaka kvalitnému digitálnemu a UV digitálnemu tlače či sieťotlače sú vhodné ako pre vnútorné tak i vonkajšie použitie a zachovávajú si trvalú plasticitu.

Máte záujem o 3D etikety? Neváhajte nás kontaktovať! Vyžiadajte si ďalšie informácie, cenovú ponuku alebo priamo objednajte.

Dopyt