IGELITOVÉ TAŠKY

Ak potrebujete zabaliť tovar, ktorý nie je možné baliť do ekologických papierových tašiek (mrazený, ostrý….), stále máme v ponuke igelitové tašky. Samozrejmosťou je možnosť potlače. Máte na výber rôzne rozmery, hrúbky, farby a druh uška.

Igelitové tašky na mieru

Vieme pre Vás dodať kvalitné plastové tašky vyrobené na mieru z LDPE a HDPE fólií. Ako forma reklamy a prezentácie Vašej firmy to rozhodne stojí za povšimnutie. Pri nižších počtoch realizujeme potlač dotlačou Vášho loga na hotovú igelitovú tašku sieťotlačou, pri vyšších počtoch je logo tlačené priamo pri výrobe tašky. Výslednú cenu určuje veľkosť a hrúbka materiálu, môžete si vybrať z nasledujúcich možností:

Igelitové tašky so spevneným výsekom

Tento typ igelitovej tašky môže mať rôzne veľkosti, zafarbenie i hrúbku fólie, najčastejšie vyrábaná je veľkosť 350×460 mm alebo 500×600 mm. Držadlo tašky je vyseknuté v oválnom tvare, obdĺžnik so zaoblenými rohmi, alternatívou je tvar výseku podobný banánu. Výseky sú podlepené ďalšou fóliou na spevnenie.

Igelitové tašky s nespevneným výsekom

Výsek týchto igelitových tašiek je v rovnakom tvare ako u tašiek so spevneným výsekom, nie je však podlepený ďalšou fóliou. Majú menšie rozmery, vhodné sú do predajní, kde sa predáva tovar menších rozmerov s nízkou hmotnosťou, napríklad v lekárňach či v bižutériach.

Igelitové tašky s páskovými uškami

Tento druh igelitovej tašky má klasický obdĺžnikový tvar a založené dno. Ušká sú vo forme pásikov, zväčša vo farbe tašky, je však možná aj iná kombinácia.

Igelitové tašky z HDPE fólie

Tieto igelitové tašky poznáme možno skôr pod hovorovým názvom “mikroténové tašky”. Názov vznikol z materiálu, z ktorého je tento typ tašiek vyrobený – mikrotén. HPDE tašky majú tvar košieľky, sú dodávané v trhacích blokoch pre lepšiu manipuláciu. Môžu byť rôznej hrúbky, tvaru i farieb, po bokoch sú záložky, ktoré zväčšujú ich objem.

 

Máte záujem o výrobu igelitových tašiek? Neváhajte nás kontaktovať! Vyžiadajte si ďalšie informácie, cenovú ponuku alebo priamo objednajte.

Dopyt