Strojové vyšívanie

Chcete tričká, šiltovky, mikiny, bundy či uteráky s vlastným nápisom alebo logom? Vyberte si tovar z nášho on-line katalógu reklamného textilu a pošlite nám grafiku najlepšie v krivkách…

Vyšívacie programy zhotovujeme podľa predlohy zákazníka na profesionálnom softvéri. Ako predloha môže byť vyšitý, rastrový (*jpg, *tiff, *gif, *png, …) alebo najkvalitnejšia predloha, vektorový obrázok (*cdr, *ai, *svg, …). Obecne platí: „čím kvalitnejší podklad (predloha)  tým kvalitnejšia/krajšia výšivka“.

Pri vyšívaní používame viskózové nite Marathon, ktoré sú dlhodobo odskúšané a overené na dosahovanie výborných výsledkov kvality výšivky na strojoch TAJIMA. Všetky nite Marathon sú dvakrát krútené ľavým závitom. Nite sú certifikované podľa medzinárodných noriem EkoTex 100 a IS0 9002.

Vizkózové nite sú príjemnejšie na dotyk a dosahujú vyšší lesk oproti polyesterovým nitiam. Zároveň ale neodolávajú chemikáliám. Čiže ak máte záujem o výšivku kde je predpoklad chemického čistenia (napr.: zdravotnícke zariadenia) prosíme Vás upozornite nás na to vopred aby nedošlo k znehodnoteiu výšivky (vyblednutiu).

Máte záujem strojové vyšívanie? Neváhajte nás kontaktovať!