3D STROJOVÉ VYŠÍVANIE

VYŠÍVANIE NA UTERÁKY

Strojové vyšívanie

Precízne strojové vyšívanie od GALAX REKLAMA na japonských vysokorýchlostných vyšívacích automatoch Tajima, ktoré dosahujú rýchlosť až 1.200 stehov za minútu. Na výšivky používame výhradne značkové nite Marathon.

Aj vy potrebujete tričká, šiltovky, mikiny, bundy či uteráky s vlastným nápisom alebo logom? Vyberte si tovar z nášho on-line katalógu reklamného textilu a zašlite nám grafiku (najlepšie v krivkách).

Vyšívacie programy zhotovujeme podľa predlohy zákazníka na profesionálnom softvéri. Ako predloha môže byť rastrový obrázok vo formáte *jpg, *tiff, *gif, *png, … alebo najkvalitnejšia predloha, vektorový obrázok vo formáte *cdr, *ai, *svg, atď. Obecne platí: „čím kvalitnejší podklad (predloha) tým kvalitnejšia výšivka“.

Pri vyšívaní používame viskózové nite Marathon, ktoré sú dlhodobo odskúšané a overené na dosahovanie výborných výsledkov kvality výšivky na strojoch TAJIMA. Všetky nite Marathon sú dvakrát krútené ľavým závitom. Nite sú certifikované podľa medzinárodných noriem EkoTex 100 a IS0 9002.

Viskózne nite sú príjemnejšie na dotyk a dosahujú vyšší lesk oproti polyesterovým nitiam. Zároveň ale neodolávajú chemikáliám. Takže ak máte záujem o výšivku kde je predpoklad chemického čistenia (napr.: zdravotnícke zariadenia), prosíme Vás, upozornite nás na to vopred aby nedošlo k znehodnoteniu výšivky (vyblednutiu). www.galax.sk

Máte záujem strojové vyšívanie? Neváhajte nás kontaktovať!