3D STROJOVÉ VYŠÍVANIE NA ŠILTOVKY

ŠILTOVKA – SILNÝ MARKETINGOVÝ NÁSTROJ

Šiltovky sú jedným z najsilnejších marketingových a cenovo dostupných nástrojov na zviditeľnenie a budovania vlastného brandu. Dokonca omnoho silnejší ako reklamný textil, ako sú tričká, polokošele a mikiny…

ŠILTOVKY AKO MERCH

Šiltovky vyrábame pre firmy, odevné značky, reklamné a cestovné agentúry, zábavné podniky, hotely, športové kluby a taktiež ako obľúbený “merch na mieru” pre tvorcov na sociálnych platformách YouTube, Instagram, Facebook a TikTok.

ORIGINÁLNE 3D ŠILTOVKY

Šiltovky s 3D výšivkou sú vizuálne veľmi pútavé a obľúbené. Výšivka na prvý pohľad vystupuje nad vyšívaný povrch, vďaka čomu vzniká pôsobivý plastický efekt. Vzhľadom na ich výrobnú náročnosť a precíznosť spracovania ich používajú vo svete najmä známe dizajnérske značky. Oproti bežnej plochej 2D výšivke sú podstatne náročnejšie na programovanie a zvládnutie technológie strojového vyšívania. Šiltovky s 3D efektom sa tak oproti konvenčným výšivkám stali symbolom trvalej hodnoty a uznania.

Ukážka 3D vyšívania 15-timi farbami naraz pri rýchlosti až 1.200 stehov za minútu.

VYŠÍVANIE NA BUNDY A MIKINY

VYŠÍVANIE NA UTERÁKY A OSUŠKY

Viac ukážok našich prác nájdete na našom
novom YouTube kanáli GALAX REKLAMA

Strojové vyšívanie

Strojové výšivky dokážu ľahko upútať Vaše okolie aj v malých rozmeroch, sú trvácne a pôsobia ušľachtilo. Výšivky je možné priamo aplikovať takmer na akýkoľvek textil. Okrem priamej strojovej výšivky je možné vyrobiť aj nášivky, ktoré sa aplikujú tam, kde je to potrebné.

Vyšité predmety patria k tým exkluzívnejším a hodnotnejším reklamným predmetom.

Vyrobíme Vám krásnu 3D výšivku. Naše stroje dokážu vyšívať až 15 farbami naraz. Maximálna plocha na výšivku je 52×45 cm. Výšivka na chrbát sa robí najčastejšie v šírke 28 cm a menej.

Precízne spracovanú výšivku pre Vás vyšijeme na najrôznejší textil (tričká, polokošele, mikiny, bundy, pracovné odevy, šiltovky, uteráky,…) v požadovanej veľkosti a farebnom prevedení alebo vyrobíme samostatné nášivky presne podľa Vašich predstáv, ktoré je možné následne prišiť, zažehliť alebo inak aplikovať na miesto, kde je to žiaduce.

Precízne strojové vyšívanie od GALAX REKLAMA na japonských vysokorýchlostných vyšívacích automatoch dosahuje rýchlosť až 1.200 stehov za minútu. Na výšivky používame výhradne značkové nite Marathon.

Vyšívacie programy zhotovujeme podľa predlohy zákazníka na profesionálnom softvéri. Ako predloha môže byť rastrový obrázok vo formáte *jpg, *tiff, *gif, *png, … alebo najkvalitnejšia predloha, vektorový obrázok vo formáte *cdr, *ai, *svg, atď. Obecne platí: „čím kvalitnejší podklad (predloha) tým kvalitnejšia výšivka“.

Pri vyšívaní používame viskózové nite Marathon, ktoré sú dlhodobo odskúšané a overené na dosahovanie výborných výsledkov kvality výšivky na strojoch TAJIMA. Všetky nite Marathon sú dvakrát krútené ľavým závitom. Nite sú certifikované podľa medzinárodných noriem EkoTex 100 a IS0 9002.

Viskózne nite sú príjemnejšie na dotyk a dosahujú vyšší lesk oproti polyesterovým nitiam. Zároveň ale neodolávajú chemikáliám. Takže ak máte záujem o výšivku, kde je predpoklad chemického čistenia (napr.: zdravotnícke zariadenia), upozornite nás na to, aby nedošlo k znehodnoteniu výšivky vyblednutím.

Aj vy potrebujete tričká, šiltovky, mikiny, bundy či uteráky s vlastným nápisom alebo logom? Vyberte si tovar z nášho on-line katalógu reklamného textilu.

3D vyšívanie

Vystúpte z davu. Tento druh výšivky vám to doslova umožní. Zdôrazňuje dôležité prvky dizajnu. Používaná býva najmä na čiapkach, vyšitých emblémoch, avšak pokojne si ju môžete dať aj na tričká či mikiny. Hodí sa najmä pre jednoduché slová, logá či čísla. Výška 3D vystupujúceho efektu sa pohybuje od 2 do 4 mm. Čím tenšia linka, tým menší efekt nafúknutia. Pošlite nám svoje logo alebo grafiku a my vám ukážeme aj 3D riešenie.

Na šiltovky dokážeme vyšiť grafiku v rozmere maximálne 120 x 50 mm. Grafika môže začínať minimálne 15 mm nad šiltom.

3D výšivka ma svoje limity. Hrúbka grafiky môže byť 3-12 mm. Ak sú 3D písmená alebo grafika blízko seba, text prestáva byť čitateľný. Niekedy robíme kombináciu 2D + 3D výšivky.

Cenová ponuka

Cenová ponuka sa skladá z dvoch častí:

  • cena za program (jednorázový poplatok, ktorý sa pohybuje podľa zložitosti výšivky ale pri väčšej objednávke môže byť zadarmo)
  • cena za výšivku (ovplyvňujú ju: počet stehov a počet objednaných výšiviek)

Cenník strojového vyšívania nájdete v sekcii orientačné cenníky

Čo potrebujeme k objednávke?

1. Predlohu


Grafika spracovaná v krivkách (pdf, ai, cdr, eps a pod.)

Ak ju nemáte, budeme ju musieť spracovať.

2. Rozmery


Ak grafika nie je spracovaná v reálnych rozmeroch, je potrebné uviesť veľkosť výšivky v cm alebo mm. Stačí uviesť šírku výšivky, výška sa proporcionálne prispôsobí.

3. Množstvo


Predpokladaný počet výšiviek. V prípade cenovej ponuky, stačí uviesť približný počet kusov výšiviek.

4. Umiestnenie


Najlepšie je poslať náhľad umiestnenia výšivky. Ak nemáte náhľad, popíšte nám slovne na akom textile a kde bude výšivka umiestnená.

5. Farby


Aké farby nití majú byť použité vo výšivke. Ak grafika nie je vo finálnych farbách, treba farby popísať slovne, alebo pridať do prílohy emailu príklady farieb.

Máte záujem o strojové vyšívanie? Neváhajte nás kontaktovať!

cenová ponuka