lepiace pásky na balenie kartónových krabíc

Štandardne ponúkame našim zákazníkom BOPP lepiace pásky s acrylátovým vodou riediteľným lepidlom biele, priehľadné a hnedé a to v hrúbke 25mq. Jedná sa o lepiace pásky určené na balenie kartónových krabíc.

Hrúbka fólie/hrúbka lepidla:
25 mikrónov fólia + 19g lepidla

Rozmery pások môžu byť nasledovné:
144mm, 98mm, 72mm, , 48mm, 36mm, 24mm,

lepiace pásky na balenie kartónových krabíc s reklamnou potlačou

Hlavným výrobným programom sú lepiace pásky s potlačou, Tu ponúkame zákazníkom štandardne biele, transparentné a hnedé lepiace pásky. Zároveň sú v ponuke farebné lepiace pásky za príplatok a to vo farbách žltá, modrá, zelená, červená, oranžová. .Pásky sa používajú tiež na balenie kartónových krabíc, ich výhodou je reklamná potlač, ktorú Vám vieme na tieto pásky potlačiť. Potlač slúži ako reklama a zabezpečenie balíka pred neoprávnenou manipuláciou.

Rozmery pások môžu byť nasledovné :
150mm, 100mm, 75mm, 50mm, 48mm, 37,5mm, 25mm,
Najbežnejšie používané rozmery sú 48mm, 50mm a 75mm

Hrúbka fólie/hrúbka lepidla:
28 mikrónov fólia + 21g lepidla
32 mikrónov fólia + 21g lepidla.

Pri hrúbke fólie pásky aj lepidla je tolerancia ± 5%.

Všetky vyššie uvedené lepiace pásky majú Akrylátové lepidlo Je vyrábané na vodnej báze z dobrou priľnavosťou pri izbových teplotách . Na základnú fóliu pásky je nanesené v hrúbke 21gramov.

Vnútorný priemer dutinky je 76 mm

Dĺžka návinu pásky je štandardne 66m, ale ponúkame zákazníkom aj väčšie náviny napr. 132m, 200m, 240m, 330m, 660m až do 990m, alebo iný rozmer podľa priania zákazníka. Do ručného páskovacieho strojčeka používaného na lepenie sa dá použiť návin až do 198m. Dĺžka návinu a rozmery potlačeného motívu môžu byť ovplyvnené rozťažnosťou lepiacej pásky a to v tolerancii do ± 5%.

Ako sme uviedli vyššie našim hlavným výrobným programom je reklamná potlač na lepiace pásky, podľa požiadaviek zákazníka . K jeho príprave je potrebné doručiť grafický návrh.

Grafický podklad je dobré dodať vo vektorom tvare v Coreli verzia X5 alebo v nižšej verzii v krivkách alebo vo formátoch: PDF, AI, EPS, SVG.
V prípade že nemáte takto spracovaný podklad radi Vám ho za poplatok navrhneme, pripravíme Vám vizualizáciu na lepiacu pásku a budeme ho následne s Vami konzultovať, až do finálnej podoby. Na základe odsúhlaseného grafického návrhu pristúpime k samotnej výrobe lepiacej pásky s potlačou.

vytyčovacie / nelepivé / pásky

Jedná sa o nelepivú lepiacu pásku, ktorá má svoje využitie najmä pri ohraničení terénu. Najčastejšie je využívaná na rôzne športové akcie ako reklamná propagácia firiem. Zákazník si môže vybrať z dvoch materiálov, buď LDPE fólia alebo PP fóliu, inak nazývanú ako perleť.
Tieto pásky sa dodávajú štandardne v rozmeroch 50mm, 75mm, 100mm alebo 150mm. Návin odporúčame 250m, nakoľko sa jedná o nelepivú pásku a môže dôjsť k zošmyknutiu z dutinky.
Čo sa týka potlače spracovania grafického návrhu je to obdobné ako u klasických lepiacich pások. Dodacia lehota je do 10.pracovných dní od schválenia grafického návrhu. Je možná aj expres dodávka podľa dohody so zákazníkom.

reklamná potlač tašiek

Našim zákazníkom ponúkame aj potlač LDPE tašiek a to v rôznom prevedení s podvareným výsekom, páskovým uchom alebo košieľkovým výsekom. Sú v ponuke rožne materiály od hrúbky 0,04mq a rôzne rozmery podľa typu tašky. Potlač je možné realizovať už od 500ks. Spracovanie a návrh grafického návrhu Vám tiež zabezpečíme, tak ako u všetkých našich výrobkov. Dodacia lehota je 14 dní od schválenia grafického návrhu, v prípade expres dodávky po konzultácii so zákazníkom za príplatok.

množstvá a balenie, doprava

Pásky sú balené v katrónoch určených na ručnú manipuláciu a uskladnenie.> Lepiace pásky najbežnejšie 48mm/66m sú balené v kartónoch po 36 ks alebo po 72ks, objednávané množstvo teda musí byť násobok 36 kusov kotúčov. Minimálne odberné množstvo je 18ks kotúčov pre rozmer 48mm / 66m.

Objednávané množstvá sú väčšinou podľa balenia v kartónovej krabici

Rozmer pásky Minimálne množstvo = cca 7 kg
48mm / 66m 36 ks
36mm / 66m 48 ks
24mm / 66m 72 ks
72mm / 66m 24 ks

Vieme však zákazníkovi ponúknuť aj menšie množstvá podľa dohody napr. 18ks pri rozmere 48mm/66m.
Štandardne dodávané množstvá sú: 36 ks, 72 ks, 108 ks, 180 ks, 360 ks, 540 ks, 720 ks, 1080 ks, 2160 ks

doprava a manipulácia:

Osobný odber : ak si zákazník pre pásky príde osobne na našu prevádzku, bude poučený ako s páskami manipulovať , ako ich prepravovať a ako ich skladovať, aby nedošlo k poškodeniu kartónov a následne pások v nich zabalených.

Preprava prepravnou službou : pásky budú zabalené do kartónových krabíc a následne zabalené do fólie.

Vlastná preprava : zákazník si pre pásky môže poslať vlastné auto, alebo prepravnú spoločnosť. Aj vtedy budú pásky štandardne zabalené v kartónových krabiciach podľa objemu dodávky.

Dodacia lehota

Dodacia lehota štandard pri nových zákazkách je 7. pracovných dní od schválenie grafického návrhu . Pri opakovanej tlači, keď sa už nemusí pripravovať tlačový štočok je možné výrobu zrealizovať aj expres po dohode so zákazníkom. Za expres dodávku si budeme účtovať poplatok. Všetky expres zákazky sa dohadujú individuálne je potrebné prihliadať na vyťaženosť výroby.

skladovanie a záručná doba

Jedná sa o BOPP lepiace pásky s acrylátovým lepidlom , ktoré je na báze vody, preto sa odporúča lepiace pásky skladovať pri teplotách +10°C až +25°C , aby bola zachovaná 100% lepivosť. Pre zachovanie kvality sa odporúča lepiace pásky skladovať v suchých dobre vetraných priestoroch pri teplote, chránených pred vlhkosťou, dažďom, prachom a UV žiarením.

Je vhodné ich uskladňovať v originálnych obaloch, v zvislej polohe. V prípade, že toto nie je možné odporúča sa pásky z chladnejšieho prostredia pred aplikáciou preniesť na teplejšie miesto a po niekoľkých hodinách aplikovať na kartónové krabice.
Pri dodržaní týchto podmienok je možné lepiace pásky používať aj niekoľko rokov. Záručná doba na naše výrobky je 12 mesiacov.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať!