PLASTOVÉ KARTY

Vyrobíme a potláčíme všetky typy plastových kariet za pomoci najnovších digitálnych technológií pre Vašu firmu, predajňu alebo fitnesscentrum.

Ponúkame aj bezokrajovú potlač čipových kariet. V najkratšom možnom čase zvládneme aj veľké zákazky, malé série riešime obratom.

Plastové karty sa vyrábajú lamináciou niekoľkých vrstiev PVC alebo sa laminujú kombináciou PVC a spevňujúcich materiálov. Plastové karty následne upravujeme plnofarebnou potlačou. Do plastovej karty môžeme implementovať kontaktné alebo bezkontaktné čip. Taktiež môžeme osadiť magnetickou páskou.

Na plastové karty môžeme tlačiť personalizované prvky, ako je čiarový kód, číslo, fotografiu, atď. Prípadne ju môžeme vybaviť podpisovým poľom alebo stieracou fóliou.

Plastové karty dodávame podľa medzinárodných noriem ISO 7810 a 7811.

Karty môžu byť hrúbky 0,30 mm, 0,50 mm, 0,76 mm, 0,81-0,84 mm (bezkontaktné karty). Na plastové karty nanášame ľubovoľný dizajn podľa priania zákazníka.

Identifikačné plastové karty sú veľmi efektívny prostriedok identifikácie osôb. Po zhotovení identifikačné karty a personifikáciu už nemožno na plastovej karte meniť údaje, je vodeodolná, je odolná voči ohýbaniu a falšovaniu tejto plastovej karty je celkom ťažké. Identifikačné plastové karty môžeme využiť, napr. V zdravotníctve, v školstve, v bankovníctve, v obchodoch, pri cestovaní, pri preprave.

Plastové karty ako prostriedok reklamy si získali vo svete širokú obľubu. V plastovej podobe možno vyrobiť reklamné karty, firemné plastové kalendáriky, rôzne plastové visačky, rôzne plastové motívy podľa priania zákazníka. Plastové reklamné karty sa využívajú pri rôznych reklamných akciách, výstavách, atď.

Zľavový systém, v ktorom sú využité zľavové plastové karty, funguje už pekných pár rokov po celom svete. Tento systém je založený na vzájomnom vzťahu medzi predávajúcim a kupujúcim. Kupujúci sa stáva členom zľavového systému, preukazuje sa predložením zľavové plastové karty. Predávajúci na základe predloženia plastovej karty kupujúcim, vydáva tovar so zľavou majiteľovi zľavové plastové karty. Ktorákoľvek obchodná firma si môže nechať vyrobiť zľavové plastové karty, aby získala nových zákazníkov, alebo odmenila svojich stálych zákazníkov.

Tieto plastové karty sú overeným prostriedkom, ako si udržať vernosť svojich zákazníkov, pretože pomocou týchto vernostných plastových kariet čerpá zákazník rôzne bonusy u svojich predajcov.

Ako pripraviť grafiku:
1) rozmer karty je 86 x 54 mm bez zaguľatených rohov
2) na každú stranu urobte presah 2 mm
3) všetky texty preveďte do kriviek
4) najlepšie dodať v tlačovom formáte pdf

Máte záujem o výrobu plastových kariet? Neváhajte nás kontaktovať! Vyžiadajte si ďalšie informácie, cenovú ponuku alebo priamo objednajte.

Dopyt