REKLAMNÉ USB PRODUKTY   I   USB kľúče   •   USB perá   •   Power Banky   •   Selfie tyčky

Reklamné USB kľúče sú praktické reklamné predmety určené presne do dnešnej multimediálnej doby.

Sme špecializovaný predajca reklamných USB kľúčov. Vyberte si z našej širokej ponuky a darujte svojim obchodným partnerom, alebo zamestnancom praktické a moderné reklamné darčeky, ktoré nezahodia.

USB kľúč vo forme reklamného predmetu je jedným z najlepších marketingových nástrojov. Správne zvolené reklamné predmety môžete použiť ako vhodnú pozornosť pre nových a stávajúcich obchodných partnerov, alebo ako vianočné darčeky pre zamestnancov. Darčekové USB kľúče urobia dojem na každého obchodného partnera.

Prečo reklamné USB kľúče s potlačou?

Reklamné USB kľúče sú praktickým darčekom, ktorý zaujme už svojim dizajnom a zároveň má praktické využitie, takže ho nikto nevyhodí do koša. Na USB kľúč môžeme nahrať informácie o Vašej spoločnosti ako napríklad katalógy, cenníky, fotografie produktov a iné.

USB kľúče na mieru?

Naša ponuka osloví aj najnáročnejších zákazníkov. Tí, ktorí si nevyberú z našej bohatej ponuky tvarov, majú možnosť navrhnúť si vlastný tvar. Stačí jednoduchý nákres, alebo fotka a my Vám vyrobíme špeciálne USB kľúče podľa Vašich predstáv.

Výroba vlastného tvaru je limitovaná minimálnym odberom 100 ks. Najčastejšie používaným a najlacnejším materiálom je PVC guma.

Kovový, plastový, alebo drevený USB kľúč?

Pri výbere produktu je potrebné zvážiť, akou technológiou budeme daný produkt potláčať. Na plastové USB kľúče odporúčame tampónovú potlač, sieťotlač, alebo plnofarebnú potlač. Na kovové USB kľúče je vhodnejšie použiť gravírovanie. Pre drevené USB kľúče je vhodné použiť vypaľovanie laserom, tampónovú potlač, alebo sieťotlač. Kontaktujte našich obchodníkov ktorí vám ochotne pomôžu pri výbere vhodnej technológie potlače pre daný USB kľúč.

Prečo nakupovať práve u nás?

GALAX Group, s.r.o. Vám prináša profesionálny prístup, rýchle a seriózne jednanie. Dennodenne pracujeme na Vašich zákazkách, aby sme uspokojili aj tie najnáročnejšie predstavy. Reklamné predmety od spoločnosti GALAX Group, s.r.o. sú zárukou maximálnej kvality.

Na trhu je v súčasnosti dostupné veľké množstvo USB kľúčov v rôznych vyhotoveniach. Je možné vybrať si z rôznych materiálov ako kov, plast, drevo, PVC, silikón alebo koža. Väčšinu klasických modelov je možné vyhotoviť vo viacerých farebných prevedeniach. Informácie o dostupných farbách nájdete pri jednotlivých produktoch. Ak ste nenašli produkt ktorých hľadáte, pošlite nám obrázok ako má USB vypadať. Naši obchodníci tento produkt nájdu a pripravia cenovú ponuku.

Minimálna objednávka: USB kľúče sú dostupné už od 30 kusov. Informácie o minimálnej objednávke nájdete na www.usb-kluce.sk po rozkliknutí konkrétneho produktu.

Dodacia doba: pri produktoch označených “skladom”, je termín dodania 1-3 dni po objednávke. Pri ostatných produktoch 3-4 týždne.

Výroba USB na mieru : Cena USB kľúčov na mieru sa skladá z ceny za vyhotovenie formy a ceny samotného USB kľúča.

V cene je vytvorenie grafického návrhu a 2 jeho korektúry podľa Vašich predstáv. Následné zmeny na grafike sú spoplatnené podľa ich počtu a náročnosti.

Doprava tovaru je zabezpečovaná kuriérskou spoločnosťou.
Spol. GALAX Group, s.r.o. hradí dopravu tovaru, ak aktuálna fakturácia je nad 350,- EUR bez DPH
Pri odbere tovaru kde fakturácia nepresiahne 350,- EUR bez DPH, je doprava paušálne 5,00 EUR. Pri odbere tovaru na dobierku sa k prepravnému fakturuje čiastka vo výške 1% z hodnoty tovaru.

Produkty vo Vašej korporátnej farbe: Väčšinu produktov dokážeme vyhotoviť vo farbe podľa Vašich požiadaviek, stačí len zadať kódové označenie farby v pantone kóde

Pokiaľ by ste mali záujem o iné typy flash diskov, neváhajte prosím kontaktovať naše obchodné oddelenie.

( skladom viac ako 5.000 modelov )

Máte záujem o reklamné USB kľúče? Radi Vám vyhotovíme nezáväznú cenovú ponuku.

Potrebujete sa poradiť? Neváhajte nás kontaktovať!

Dopyt