PAPIEROVÉ LEPIACE PÁSKY

NOVINKA!  EKO PÁSKY – papierové lepiace pásky sú ekologicky rozložiteľným materiálom použiteľným v akomkoľvek prostredí. Ich veľkou výhodou je možnosť priamej recyklácie spolu s obalovým materiálom (papier aj kartón) vrátane nalepenej papierovej EKO lepiacej pásky.

Šetrite životné prostredie a používajte ekologické papierové lepiace pásky s vlastnou potlačou.

PVC LEPIACE PÁSKY

Ponúka Vám široký výber PVC pások v rôznych šírkach, dĺžkach, kvalitách aj farebných prevedeniach pre profesionálne označovanie a lepenie. Naše pásky vykazujú veľmi dobrú odolnosť voči pretrhnutiu, vysokú lepivosť a pevnosť. Naša štandardná PVC páska je cenovo výhodná a obzvlášť vhodná pre uzatvorenie kartónov. K dostaniu tiež v rôznych farbách pre prípadné farebné odlíšenie obalov, jednotlivých produktov atď.

PVC pásky sú balené v kartónoch určených na ručnú manipuláciu a uskladnenie. Najbežnejšie PVC lepiace pásky rozmeru a návinu 48 mm / 66 m sú balené v kartónoch po 36 ks alebo po 72 ks. Objednávané množstvo teda musí byť násobok 36 kusov kotúčov.

Objednávané množstvá sú väčšinou podľa balenia v kartónovej krabici

Rozmer a návin pásky Minimálne množstvo = cca 7 kg
48 mm / 66 m 36 ks
36 mm / 66 m 48 ks
24 mm / 66 m 72 ks
72 mm / 66 m 24 ks

Štandardne dodávané množstvá sú: 36 ks, 72 ks, 108 ks, 180 ks, 360 ks, 540 ks, 720 ks, 1.080 ks, 2.160 ks.

Minimálne množstvo pre výrobu papierových pások je 108 ks.

Osobný odber : ak si zákazník pre pásky príde osobne na našu prevádzku, bude poučený ako s páskami manipulovať , ako ich prepravovať a ako ich skladovať, aby nedošlo k poškodeniu kartónov a následne pások v nich zabalených.

Preprava prepravnou službou : pásky budú zabalené do kartónových krabíc a následne zabalené do fólie.

Vlastná preprava : zákazník si pre pásky môže poslať vlastné auto, alebo prepravnú spoločnosť. Aj vtedy budú pásky štandardne zabalené v kartónových krabiciach podľa objemu dodávky.

Dodacia lehota štandard pri nových zákazkách je 7 pracovných dní od schválenie grafického návrhu . Pri opakovanej tlači, keď sa už nemusí pripravovať tlačový štočok je možné výrobu zrealizovať aj expres po dohode so zákazníkom. Za expres dodávku si budeme účtovať poplatok. Všetky expres zákazky sa dohadujú individuálne je potrebné prihliadať na vyťaženosť výroby.

Jedná sa o BOPP lepiace pásky s acrylátovým lepidlom , ktoré je na báze vody, preto je nevyhnutné dodržať tieto podmienky:

  • tovar skladovať pri teplotách +10°C až +25°C, aby bola zachovaná 100% lepivosť
  • skladovať v suchých dobre vetraných priestoroch
  • v priestore chránenom pred vlhkosťou, dažďom, prachom
  • tovar nevystavovať priamemu UV žiareniu
  • neskladovať pri priamom tepelnom zdroji
  • skladovať v originálnych obaloch a zvislej polohe

Záručná doba 12 mesiacov od dodávky, pri dodržaní vyššie uvedených podmienok.

Máte záujem o baliace pásky? Neváhajte nás kontaktovať! Vyžiadajte si ďalšie informácie, cenovú ponuku alebo priamo objednajte.

Dopyt