IGELITOVÉ TAŠKY

Igelitové tašky na mieru

Vieme pre Vás dodať kvalitné plastové tašky vyrobené na mieru z LDPE a HDPE fólií. Ako forma reklamy a prezentácie Vašej firmy to rozhodne stojí za povšimnutie. Pri nižších počtoch realizujeme potlač dotlačou Vášho loga na hotovú igelitovú tašku sieťotlačou, pri vyšších počtoch je logo tlačené priamo pri výrobe tašky. Výslednú cenu určuje veľkosť a hrúbka materiálu, môžete si vybrať z nasledujúcich možností:

Igelitové tašky so spevneným výsekom

Tento typ igelitovej tašky môže mať rôzne veľkosti, zafarbenie i hrúbku fólie, najčastejšie vyrábaná je veľkosť 350×460 mm alebo 500×600 mm. Držadlo tašky je vyseknuté v oválnom tvare, obdĺžnik so zaoblenými rohmi, alternatívou je tvar výseku podobný banánu. Výseky sú podlepené ďalšou fóliou na spevnenie.

Igelitové tašky s nespevneným výsekom

Výsek týchto igelitových tašiek je v rovnakom tvare ako u tašiek so spevneným výsekom, nie je však podlepený ďalšou fóliou. Majú menšie rozmery, vhodné sú do predajní, kde sa predáva tovar menších rozmerov s nízkou hmotnosťou, napríklad v lekárňach či v bižutériach.

Igelitové tašky s páskovými uškami

Tento druh igelitovej tašky má klasický obdĺžnikový tvar a založené dno. Ušká sú vo forme pásikov, zväčša vo farbe tašky, je však možná aj iná kombinácia.

Igelitové tašky z HDPE fólie

Tieto igelitové tašky poznáme možno skôr pod hovorovým názvom „mikroténové tašky“. Názov vznikol z materiálu, z ktorého je tento typ tašiek vyrobený – mikrotén. HPDE tašky majú tvar košieľky, sú dodávané v trhacích blokoch pre lepšiu manipuláciu. Môžu byť rôznej hrúbky, tvaru i farieb, po bokoch sú záložky, ktoré zväčšujú ich objem.

 

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať!

TVORBA WWW STRÁNOK

Prezentujte Vašu firmu na úrovni a s webom, ktorý je postavený na najnovších technológiách. Správne navrhnutá stránka je dnes nástrojom, ktorý firmu nielen prezentuje, ale pomáha jej napĺňať jej obchodné ciele.

Vytvoríme Vám zázemie pre efektívne podnikanie cez internet. Tvoríme webové sídla a nástroje, vďaka ktorým je možné osloviť nových zákazníkov, predávať tovary alebo služby, prípadne prezentovať sa. Stránky sú u nás vždy optimalizované pre mobilné zariadenia, tablety, noteboky a s tými najlepšími predpokladmi pre kvalitné SEO výsledky.

Váš nový web bude mať:

• zabudované najnovšie technológie a efekty

• čistý minimalistický design predurčený na rýchlu a prehľadnú komunikáciu

• optimalizovaný design pre mobilné zariadenia

• optimalizovaný pre internetové vyhľadávače / SEO

Sme tu pre Vás!

Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky pre Vašu firmu. Pôsobime v reklamnej oblasti už viac ako 19 rokov a máme bohaté skúsenosti. Kontaktujte nás a spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie.