TVORBA WWW STRÁNOK

Prezentujte Vašu firmu na úrovni a s webom, ktorý je postavený na najnovších technológiách. Správne navrhnutá stránka je dnes nástrojom, ktorý firmu nielen prezentuje, ale pomáha jej napĺňať jej obchodné ciele.

Vytvoríme Vám zázemie pre efektívne podnikanie cez internet. Tvoríme webové sídla a nástroje, vďaka ktorým je možné osloviť nových zákazníkov, predávať tovary alebo služby, prípadne prezentovať sa. Stránky sú u nás vždy optimalizované pre mobilné zariadenia, tablety, noteboky a s tými najlepšími predpokladmi pre kvalitné SEO výsledky.

Váš nový web bude mať:

• zabudované najnovšie technológie a efekty

• čistý minimalistický design predurčený na rýchlu a prehľadnú komunikáciu

• optimalizovaný design pre mobilné zariadenia

• optimalizovaný pre internetové vyhľadávače / SEO

Sme tu pre Vás!

Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky pre Vašu firmu. Pôsobime v reklamnej oblasti už viac ako 20 rokov a máme bohaté skúsenosti. Kontaktujte nás a spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie.

Tvorba textov – COPYWRITING

Pekná web stránka ešte nemusí byť úspešná web stránka. Pokiaľ vášmu webu chýba vhodný obsah, ako by ste ho ani nemali. Imidžové obrázky síce dokážu získať pozornosť, vzbudiť záujem a vyvolať túžbu, ale pokiaľ na vašu web stránku nikto nepríde, vlastne nemajú na koho pôsobiť.

Preto vám okrem pekných designov ponúkame aj vhodné texty. Copywriting – písanie reklamných textov, vám umožní pritiahnuť pozornosť tých, na ktorých je zamerané. Nejde pritom o žiadne kopírovanie, ako by názov mohol nabádať. Copywriting – to sú originálne vytvorené texty na mieru vašich kľúčových slov.

Náši copywriteri majú bohaté skúsenosti s mnohými odbormi a zameraniami. A zároveň prinášajú pohľad na vec zvonku, čím sú nezainteresovaní.

Správny nielen web copywriting je dostatočne odborný a zároveň zrozumiteľný pre všetkých zainteresovaných. Pútavý text dokáže zaujať a presvedčiť nielen internetový vyhľadávač, ale aj vyhľadávajúceho. Správne orientovaný web copywriting vychádza z dôkladných analýz. Zameraný na kľúčové slová dokáže web stránku posilniť viac ako aktívna reklamná kampaň.

Nemáte reklamný slogan? Potrebujete reklamné texty do Vašich internetových stránok? Radi Vám ich vytvorime!  Tu zistíte viac…