AERO – rukavice pre profesionálov

Kvalitné pracovné rukavice značky Aero vydržia i rez ostrím noža

Takmer pri každej manuálnej práci by si mal človek chrániť ruky. Ideálnou ochranou sú kvalitné pracovné rukavice, ktoré na ruke dobre sedia, sú priedušné, nepotia sa v nich ruky a človek v nich má cit, ako keby k jeho prstom patrili od narodenia. Presné také sú rukavice z ponuky firmy GALAX

V portfóliu našej spoločnosti, ktorá sa zaoberá celou škálou ochranných pracovných pomôcok, sa objavujú aj špičkové produkty, ktoré sa vyznačujú mimoriadnymi vlastnosťami. Ide predovšetkým o rukavice značky AERO. Sú to kvalitné rukavice, ktoré užívatelia ocenia najmä za ich vysokú komfortnosť. Nákupci alebo majitelia firiem, ktorí objednávajú rukavice pre svojich zamestnancov, ich môže zakúpiť u nás za veľmi výhodné ceny.

Náš sortiment obsahuje pracovné rukavice pre všetky profesie

Rukavice Aero sú vhodné pre všetky druhy pracovných činností. Používajú ich murári, pokrývači, záhradníci, sklári a mäsiari. Najväčšie uplatnenie však nachádzajú v oblasti automobilového či sklárskeho priemyslu alebo pri výrobe elektroniky.

Široký výber rukavíc značky AERO nájdete v našom aktuálnom katalógu výrobkov. V prípade záujmu o cenovú ponuku, alebo poradenstvo v rámci výberu správnych rukavíc nás neváhajte kontaktovať.

Potrebujete kvalitné pracovné rukavice značky AERO?   Neváhajte nás kontaktovať!

Dopyt